Kombucha ehk fermenteeritud tee on ligi 2000-aastase ajalooga kihisev teeseene elusjook, mis on pärit vanast Hiinast. Kaasajal on kombucha populaarne karastusjook kõikjal maailmas.

Kombucha valmib, kui lasta kombucha-kultuuril reageerida jahutatud teejoogis suhkruga. Kombucha-kultuur on sõbralik pärmseente ja äädikhappebakterite koloonia, mis sööb suhkrut, andes seeläbi teejoogile naturaalse mulli, magus-hapu maitse, probiootilised omadused, vitamiinid ja fermendid. Kombucha kääritamisel tekkivad probiootikumid aitavad tasakaalustada soolestiku mikrofloorat, mis on hea tervise üks alus. Probiootikume saab võtta ka lisandina juurde, kuid kombucha's nagu teisteski kääritatud toitudes ja jookides leidub probiootikume naturaalsel kujul.

"A healthy outside starts from the inside"


Ra Life pakub oma põhivalikus kolme sorti kombucha't: originaal ehk klassikaline musta tee kombucha, rohelise tee ja tsitruse kombucha ning rohelise tee ja granaatõuna kombucha.

Ra Life kombucha on valmistatud üksnes mahepõllundusest pärit koostisosadest nagu roheline ja must tee, roosuhkur ning muud naturaalsed maitselisandid (sidrun, sidrunhein, granaatõun jne.).